Oferta pracy: zostań Doradcą Klienta

fot. Eurobank W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko DORADCA KLIENTA do placówki w Bolesławcu.
istotne.pl 0 praca, ogłoszenie, eurobank

OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie swojego cv wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [email protected]

W tytule wiadomości proszę wpisywać odpowiednio: DK BOLESŁAWIEC

Zostań Doradcą Klienta w EurobankuZostań Doradcą Klienta w Eurobankufot. Eurobank