Nowy zakład w Bolesławcu – oferty pracy

turningtec-logo-ogloszenie
fot. turningtec.de Jest praca dla: mechanika obróbki skrawaniem/mechanika przemysłowego (m/k),
istotne.pl 0 praca, ogłoszenie, turningtec

Jako dostawca precyzyjnych elementów obrotowych z siłą innowacji i kompleksowym know-how wspieramy czynnie znanych klientów z branży motoryzacyjnej i pojazdów użytkowych. Inne branże to technika napędowa, elektrotechnika jak i technika medyczna. Nadal rozwijamy się i poszukujemy do naszego zakładu w Polsce:

Mechanika obróbki skrawaniem/mechanika przemysłowego (m/k), Ustawiacza maszyn CNC (m/k)

Państwa zadania:

  • obsługa i ustawianie tokarek i frezarek sterowanych CNC
  • wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie procesów i  zleceń produkcyjnych
  • przeprowadzanie regularnych kontroli jakości (pomiar i  sprawdzanie)
  • optymalizacja procesów obróbczych (skrócenie czasu pracy maszyn, wzrost stopnia użyteczności itp.
  • wykonywanie konserwacji maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do badań według planów konserwacji

Państwa kwalifikacje:

  • ukończone wykształcenie jako mechanik obróbki skrawaniem
  • myślenie i praca skierowane na jakość
  • zdolność do samodzielnej pracy i umiejętność pracy w  zespole
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy Państwu:

  • intensywne szkolenia w zakładzie w Gosheim, Niemcy
  • stałe zatrudnienie
  • sprawiedliwe wynagrodzenie
  • Możliwości dokształcania się

Operatora maszyn CNC (m/k)

  • obsługa tokarek i frezarek sterowanych CNC
  • praca według szkicu
  • sprawdzanie jakości i wymiana niezbędnych narzędzi
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz dokonywanie poprawek

  • doświadczenie na tokarkach i frezarkach CNC
  • doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych
  • doświadczenie w kontakcie z przyrządami pomiarowymi
  • niezawodność i świadomość jakości

  • możliwości dokształcania się

Są Państwo zainteresowani? Cieszymy się na Państwa pisemne podanie na adres e-mail: [email protected]

turningtec Polska sp. z o.o., Katharina Eith,
Tel. +49 (0)7426 6000-14
Aleja Wojska Polskiego 6/1A,
59-700 Bolesławiec
www.turningtec-polska.pl

(informacja zlecona)