• Szukam dobrego dermatologa w Bolesławcu lub okolicach, prosiłabym o podanie jakiś sprawdzonych specjalistów.

  • Oj ciężka sprawa w bolesławcu nie ma dobrego dermatologa :-(.

  • Bardzo dobry przyjmuje w chojnowie dr zofia kwapisz madej, w boleslawcu odradzam.

  • Polecam derma-plus wrocław. Bolesławiec zdecydowanie odradzam.

  • A ja uważam, że dyskredytacja Bolesławca pod wzgędem drmatologii to duża przesada. Ot mielenie ozorem bez pokrycia.

  • No na włąsnym zdrowiu się przekonałałąm. Zibi03- nie chodzi o nazwe lekarza tylko o umiejetności. Uczyc sie uczyć i jeszcze raz uczyć.

  • Dr Kaniowska z Derma Puls jest bardzo droga - 200 zl za wizyte i ma bardzo zla opinie we Wroclawiu. Moim zdaniem dr Bartkowiak jest ok. Jest rewelacyjna w usuwaniu brodawek azotem! Dzieki niej nie mam zadnych przebarwien na skorze. Moja znajoma po zabiegach laserowych we Wroclawiu ma twarz w plamach i zaplacila za to kilkaset zlotych a ja chyba 30 zl.

  • A ja jestem pacjetką włąśnie doktor Kaniowskiej i jeżeli ktoś porównuje dr kaniowsa z dr Bartkowiak to tak, jakby malucha { Bartkowiak] porównać z Mercedesem. Cennik jest jasno wypisany - za konsultacje NIGDY nie zapłaciłąm 200 PLN. Bzdury kogoś z rodziny dr Barkowiak albo jej samej. Proponuję zajrzec na stronę firmy /gabinetu p. Barkowiak i dr Kaniowskiej oraz na wrocławskie forum internetowe. Ps. Dr Kaniowska była wykladowcą na uczelni! M. In. Od bolesławieckiej kosmetyczki się dowiedziałam, ze jeżeli są jakieś kłooty to tylko do niej mam jechać.2008-09-23, 13:56http://www.derma-puls.com.pl/.

  • No cóż, to uściślijmy. Pani ekspert kosmetyczka pewnie dobrze radzi w sprawie tzw. Kosmetologii (czyli, że najlepiej jechać do kogoś kto jest zaawansowany w tej dziedzinie) Ale na tej podstawie nie powinno sie dezawuować dermatologów bo zakres ich działania jest o wiele szerszy.

  • Więc uściślijmy. Pani ekspert kosmetyczna ma wyższe studia z kosmetologii na wrocławskiej uczelni i jak zobaczyła zmiany na mojej twarzy po wizycie u jednego z naszych dermatologów zaproponowała niezwłoczną konsultację we Wrocławiu; leczenie długie ale leczenie a nie bagatelizowanie i uśmieszki pod nosem z pielęgniarka; Pani dermatolog w Bolesłąwcu nawet pojęcia chyba nie miała, że diagnozowanie pewnych schorzeń należy rozpocząc od testów na poziom hormonów! Okazuje się, że wykształcona kosmetyczka jest lepszym kontaktem w sprawie zdrwia niż bolesławiecki tzw. Lekarz dermatolog. Oto lista dyplomów dr Kaniowskiej: http://www.derma-puls.com.pl/01_3.htmOto wycinki z prasy: http://www.derma-puls.com.pl/01_1.htmProponuję wizytę rekreacyjną - choćby wirtualną; Na codzień w gabinetach derma-plus jest obok dr KAniowskiej olk, 10 innych soecjalistów. Gabinet prowadzi zabiegi z zakresu dermatochirurgii, prowadzi również komputerowe badanie znamion i co najważniejsze nie zaczyna leczenia skazy białkowe na twarzy małych dzieci od sterydów!