Biegacze z GS nr 2 drudzy w województwie

zawodnik-gsnr2
istotne.pl 0 edukacja, bieg

Dolnośląski Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk miał miejsce w sobotę, 12 kwietnia. W zawodach wzięło udział ponad 2100 biegaczy ze 105 szkół Dolnego Śląska.

Nasze miasto reprezentowała drużyna z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w składzie: Barbara Busłowicz, Karolina Wolska, Sylwia Zembrzuska, Karolina Kalita, Wiktoria Miżdal, Wiktoria Przybylska, Roland Szczepański, Joel Kusiciel, Mateusz Tofil, Tobiasz Burzyński, Mateusz Kwieciński, Paweł i Piotr Gadzińscy, Henryk Wiktorowski, Kacper Popławski, Wiktor Kozik i Krzysztof Kamiński.

Indywidualnie Tobiasz Burzyński z II e zdobył brązowy medal w biegu na 3 000 metrów, a w klasyfikacji generalnej chłopcy z bolesławieckiego GS nr 2 zostali wicemistrzami Dolnego Śląska. Dziewczęta zostały sklasyfikowane na 13 pozycji. Opiekunem teamu jest Robert Bieliński.

(informacja: RB/ii)